Komunikat Prezesa PTK - Kongres ESC 2013

2012-12-05
KONGRES EUROPEJSKIEGO TOWARZYSTWA KARDIOLOGICZNEGO ODBĘDZIE SIĘ W AMSTERDAMIE, W DNIACH 31 SIERPNIA – 4 WRZEŚNIA 2013Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Z przyjemnością informuję, że kolejny Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC) odbędzie się w Amsterdamie, w dniach 31.08 – 04.09. 2013 roku. Tym razem tematem przewodnim Kongresu będzie interakcja między sercem a innymi ważnymi dla życia narządami.
Kongres ESC jest największym naukowym i profesjonalnym spotkaniem kardiologów z całego świata. Stanowi najobszerniejsze źródło wiedzy o najważniejszych kierunkach badawczych w kardiologii oraz wyznacza nowe standardy diagnostyki i terapii. Z pewnością jest także świetną okazją do spotkań oraz wymiany doświadczeń i poglądów. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby zgłosić swoje badania do prezentacji ustnej lub plakatowej przypominam, że termin przesyłania streszczeń mija w dniu 14 lutego 2013.
Zachęcam wszystkich członków Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego do wzięcia udziału w na Kongresie ESC w Amsterdamie.

Prof. Janina Stępińska
Prezes PTK