Żeglarskie Kardiologiczne Mistrzostwa Polski "Mazury CardioCup 2017"

2017-04-21
Szanowni Państwo

W dniach 23-25 czerwca 2017 odbędą się pierwsze w historii Żeglarskie Kardiologiczne Mistrzostwa Polski “Mazury CardioCup 2017”.

Impreza organizowana jest specjalnie z myślą o środowisku lekarzy zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Kardiologicznym, a patronat nad nią objęła Sekcja Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Zapraszamy serdecznie lekarzy wraz z rodzinami oraz znajomymi.

Regaty rozegrane zostaną na akwenie jeziora Bełdany w okolicach Klubu Mila Kamień. Klub usytuowany jest w spokojnym zakątku jeziora – 11 km od miejscowości Ruciane-Nida, 18 km od Mikołajek oraz 32 km od Mrągowa.
Sprawami organizacyjnymi zajmie się firma Activezone s.c.

Idea zorganizowania regat żeglarskich dla członków PTK ma głównie na celu integrację szeroko pojętego środowiska kardiologicznego. Chcielibyśmy, aby tego typu nieformalne spotkanie na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń poświęconych tej branży.

Wpisowe do regat dla uczestników indywidualnych wynosi 400 zł od załoganta. W skład załogi wchodzą minimum 3, maksimum 4 osoby – w tym 1 członek PTK oraz jedna osoba posiadająca patent żeglarski. W tym roku ścigać będziemy się na typowo regatowych łódkach klasy Sigma Club powstałych w 2012 roku na zamówienie Akademii Kusznierewicza.

W ww. cenie znajduje się koszt uczestnictwa w regatach, zakwaterowania, wyżywienia oraz imprezy towarzyszące.

Więcej szczegółów dotyczących regat oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie państwo na stronie cardiocup.net.

Prosimy o wypełnienie formularza także osoby, które chciałyby uczestniczyć w imprezie, a nie mają skompletowanej swojej załogi, pomożemy skontaktować się z innymi chętnymi. Wszystkie pytania prosimy kierować na adres cardiocup@activezone.pl, lub telefonicznie na numer Marcina Łukaszewicza 508-109-993.

Pozdrawiamy
zespół Mazury CardioCup 2017

Marcin Łukaszewicz – wieloletni zawodnik żeglarstwa deskowego, trener żeglarstwa, sędzia żeglarski, organizator eventów, współwłaściciel agencji Activezone s.c. – http://www.activezone.pl
e-mail: cardiocup@activezone.pl, telefon 508-109-993 Marcin Łukaszewicz

Rafał Łukaszewicz – Oddział Kardiologii Szpitala Grochowskiego / Klinika Kardiologii CMKP.
e-mail: rlukasz@kkcmkp.pl, telefon 601-262-817.