Studia podyplomowe na kierunku ekonomiki zdrowia – inicjatywa European Heart Academy of ESC i London School of Economics

2022-09-02

EHALSE

Razem z European Heart Academy of the ESC (European Society of Cardiology) i prestiżowym uniwersytetem London School of Economics chcemy zaprosić Państwa do podjęcia podyplomowych studiów magisterskich na kierunku ekonomiki zdrowia (MSc Health Economics, Outcomes and Management in Cardiovascular Sciences).

Executive MSc Health Economics, Results and Management in Cardiovascular Sciences to specjalistyczny program dedykowany dla pracowników służby zdrowia i liderów branży w dziedzinie nauk sercowo-naczyniowych. Program, opracowany we współpracy z ESC, oferuje zestaw dostosowanych kursów z zakresu ekonomiki zdrowia, badań populacyjnych i zarządzania opieką zdrowotną.

Studia przygotowują absolwentów do podjęcia nowych ról: w doradztwie, zarządzaniu i na stanowiskach kierowniczych w dziedzinie opieki zdrowotnej. Będziesz mógł rozszerzyć swoje możliwości zatrudnienia w powiązanych sektorach, w tym w branży farmaceutycznej i wyrobów medycznych, firmach konsultingowych, organizacjach rządowych i pozarządowych.

Zajęcia odbywają się 2 razy w roku w 2-tygodniowych blokach w grudniu i w czerwcu.
Semestr 1: 5-16 grudnia 2022
Semestr 2: 5-16 czerwca 2023
Semestr 3: grudzień 2023 – daty zostaną potwierdzone po rozpoczęciu nauki
Semestr 4: czerwiec 2024 – daty zostaną potwierdzone po rozpoczęciu nauki

ESC oferuje granty w wysokości 15,500 GBP na podjęcie tych studiów.

Nabór na studia i na grant ESC trwa do 20 października 2022.

Szczegółowe informacje na temat studiów i grantów znajdziecie Państwo na stronie ESC i London School of Economics (linki znajdziecie Państwo poniżej).

https://www.escardio.org/Education/Postgraduate-Programmes/Courses-Health-Economics

https://www.lse.ac.uk/study-at-lse/Graduate/degree-programmes-2022/Executive-MSc-Health-Economics-Outcomes-Management-Cardiovascular-Sciences