Zaproszenie na EACTS/EHRA Arrhythmia Course

2024-03-26

Drodzy Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy,

Jesteśmy podekscytowani mogąc skierować ciepłe zaproszenie do pracowników ochrony zdrowia, kardiologów, elektrofizjologów, kardiochirurgów, w tym chirurgów zajmujących się leczeniem arytmii, oraz ekspertów i nielekarskiego wyższego personelu medycznego i pokrewnych specjalności, aby dołączyli do nas podczas przełomowego wydarzenia w sercu Europy.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy inauguracyjny Kurs Europejskiego Towarzystwa Kardiotorakochirurgii (EACTS) - Leczenia Arytmii, który odbędzie się w Warszawie w dniach 20-21 czerwca. Ten pionierski kurs stanowi wspólny wysiłek mający na celu zgłębienie zawiłości leczenia arytmii poprzez podejście hybrydowe, oferując kompleksowy przegląd najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.

Kurs ten, wspierany zarówno przez European Heart Rhythm Association (EHRA), jak i Polskie Towarzystwo Kardiologiczne (PTK), zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Nasz program oferuje różnorodne, nowatorskie hybrydowe podejścia do leczenia arytmii, zapewniając uczestnikom bezcenny wgląd w interdyscyplinarne leczenie złożonych arytmii, w tym migotania przedsionków i arytmii komorowych.

Jedną z najważniejszych atrakcji naszego kursu jest uwzględnienie przypadków chirurgicznych na żywo wraz z transmisjami z sali operacyjnej w czasie rzeczywistym i 3D, dzięki czemu uczestnicy mają bezpośredni kontakt z najnowocześniejszymi procedurami. Ponadto nasz program obejmuje interaktywne wykłady, praktyczne przypadki (live-in-a-box) poparte szczegółowymi badaniami elektrofizjologicznymi i echokardiograficznymi, a także równoległe sesje praktyczne, a wszystko to ma na celu głębsze zrozumienie hybrydowych procedur antyarytmicznych.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy gościć światowej sławy ekspertów i liderów w leczeniu arytmii, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i brać udział w moderowanych dyskusjach w trakcie kursu. Ich obecność gwarantuje uczestnikom dostęp do niezrównanej wiedzy i wskazówek, wzbogacających ich doświadczenie edukacyjne.

Między sesjami edukacyjnymi zapraszamy do zwiedzania tętniącej życiem Warszawy, znanej z bogatej historii, dziedzictwa kulturowego i gościnności.

Jesteśmy przekonani, że Warszawa będzie dla Państwa gościnnym miejscem i mamy nadzieję, że skorzystacie z okazji, aby cieszyć się wszystkim, co to piękne miasto ma do zaoferowania.

Dołącz do nas w czerwcu w Warszawie. Nie możemy się doczekać, aby Cię powitać i podzielić się tą ekscytującą podróżą razem.

Gorące pozdrowienia,

pozdrawiam serdecznie

pozostaje do dyspozycji

Mariusz Kowalewski

--

dr hab. n. med. Mariusz Kowalewski, prof. UMK
Klinika Kardiochirurgii i Transplantologii Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie

 

Strona wydarzenia: EACTS Arrhythmia Course